Aruba Networks přichází s řešením „Mobile Engagement“

Aruba Networks přichází s řešením „Mobile Engagement“

Stadiony, obchodní centra, hotely a nemocnice nyní mohou nabídnout mobilní služby, které jsou založené na aktuální lokalizaci a profilech jejich zákazníků.

Aruba Networks představila tzv. Aruba Mobile Engagement, interaktivní a osobní mobilní řešení založené na Wifi a lokalizačních službách. Aruba Mobile Engagement umožňuje organizacím posílat „push“ notifikace a přesné „on-site“ navigace do mobilních zařízení, které jsou šité na míru každému uživateli na základě jeho nákupních zvyklostí, nastavení osobního profilu a toho, kde se aktuálně v dané lokalitě nachází. Nová platforma umožňuje marketingu a IT oddělením efektivněji spolupracovat, což vede ke zvýšení loajality a spokojenosti zákazníka a větším tržbám.

Více než 90% zákazníků ve vyspělých zemích tráví čas v interiéru a více než 55% zákazníků vlastní smartphony s Wi-Fi. Tento velký trh spolu s rostoucím počtem společností, které plánují po celém světě zavést „location-based marketing“, představuje jedinečnou příležitost pro využití řešení Aruba Mobile Engagement.

Dostupnost Aruba Mobile Engagement je očekávána v prvním čtvrtletí roku 2015.

01.12.2014

 

ARCHIV AKTUALIT

pujcky na smenku kadan pujcka ihned Ceska kamenice online pujcky Fulnek statni pujcka na bydleni nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky od soukromnika ceske budejovice nebankovni pujcky na smenku stribro pujcky bez registru online Kostelec nad Labem nebankovni pujcka na koupi nemovitosti uver na kupu nehnutelnosti
 
Flexity

Ochrana firemních dat na chytrých zařízeních

Komplexní platforma pro ochranu firemních dat na chytrých zařízeních iOS, Android a Windows. Umožní data odzálohovat, granulárně obnovit i migrovat mezi platformami. Vše řídíte centrálně z jedné příjemné ovládací konzole. Samozřejmá je pak integrace do podnikové infrastruktury, neboformou cloud služby (SaaS)

Více

Vítejte ve světe internetu věcí

Dnes už je to jasné. Internet věcí už je a do budoucna bude stále rozsáhlejší, propojenější a komplexnější. Co si pod tím ale vlastně představit? Rádí vám představíme dostupné řešení ...

Více

Bezpečnost a správa chytrých zařízení

Kompletní řešení pro "Enterprise Mobility Management". Chytré telefony jsou otevřenou bránou k firemním datům a infrastruktuře a je více než vhodné tuto bránu sledovat, zabezpečit a kontrolovat. S řešením Famoc získáte hodně muziky za málo peněz a chytré zařízení dostanete pod bezpečnou kontrolu.

Více
Flexity

Pokročilé podnikové Wi-Fi sítě

Přestaňte se o vaší wi-fi starat, ARUBA Networks se o ni sama postará za vás. ARUBA je nenáročná síť pro náročné zákazníky, která se vyznačuje svoji vysokou odolností a kvalitou zpracování, neznatelnými náklady na správu a unikátními funkcemi jako trvalé automatické ladění dle okolního rušení a špičkový fast-roaming.

Více
Stormware

Mobilní spolupráce nad firemními dokumenty

Potřebujete bezpečně a automaticky synchronizovat své soubory na chytré mobilní zařízení ? Nebo bezobslužně zálohovat každou uloženou verzi dokumentu ? A co třeba týmová spolupráce nad dokumenty k projektu, kde založíte dokument a všichni v týmu ho okamžitě mají k dispozici na tabletu, nebe telefonu ? Řešení Storware Kodo toto jednoduše zajistí...

Více