Magický kvadrant pro Enterprise Mobility Management

Magický kvadrant pro Enterprise Mobility Management

Trh v oblasti EMM (Enterprise Mobility Management) rychle roste a dodavatelské prostředí se výrazně změnilo, což má dopad na výběr pro kvadrant lídrů.

Strategií MobileIron je poskytnout takové řešení EMM, které se k aplikacím a zařízení, které organizace používají, staví primárně s nedůvěrou. Tím se liší od ostatních dodavatelů EMM, kteří kombinují proprietární Secure PIM a EFSS produkty svými EMM nástroji. Společnost pokračuje v inovaci své EMM nabídky a snaží se získávat patenty pro své mobilní technologie. MobileIron se nabízí buď jako Cloudové či On-premise řešení. Produkt MDM podporuje iOS, Android, Windows Phone, Windows 8 a Mac OS X. Jeho modul pro správu mobilních aplikací podporuje iOS a Android. MobileIron byl první společností, která přinesla zásadní inovace v podobě správy mobilních zařízení s různými operačními systémy (MDM), správy mobilních aplikací (MAM) a ochrany soukromí u soukromých zařízení zaměstnanců používaných v podnikovém prostředí.

Silné stránky

  • Zákaznická podpora dostává vysoké známky, ačkoliv společnost roste, stále zákazníkům nabízí možnost diskutovat o vylepšení produktu, což je typické spíše pro start-up.
  • MobileIron je jediným EMM dodavatelem na trhu, který demonstruje v reálném čase funkce remote-view na iOS.

 MobileIron Magic Quadrant 2014

25.11.2014

 

ARCHIV AKTUALIT

pujcky na smenku kadan pujcka ihned Ceska kamenice online pujcky Fulnek statni pujcka na bydleni nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky od soukromnika ceske budejovice nebankovni pujcky na smenku stribro pujcky bez registru online Kostelec nad Labem nebankovni pujcka na koupi nemovitosti uver na kupu nehnutelnosti
 
Flexity

Ochrana firemních dat na chytrých zařízeních

Komplexní platforma pro ochranu firemních dat na chytrých zařízeních iOS, Android a Windows. Umožní data odzálohovat, granulárně obnovit i migrovat mezi platformami. Vše řídíte centrálně z jedné příjemné ovládací konzole. Samozřejmá je pak integrace do podnikové infrastruktury, neboformou cloud služby (SaaS)

Více

Vítejte ve světe internetu věcí

Dnes už je to jasné. Internet věcí už je a do budoucna bude stále rozsáhlejší, propojenější a komplexnější. Co si pod tím ale vlastně představit? Rádí vám představíme dostupné řešení ...

Více

Bezpečnost a správa chytrých zařízení

Kompletní řešení pro "Enterprise Mobility Management". Chytré telefony jsou otevřenou bránou k firemním datům a infrastruktuře a je více než vhodné tuto bránu sledovat, zabezpečit a kontrolovat. S řešením Famoc získáte hodně muziky za málo peněz a chytré zařízení dostanete pod bezpečnou kontrolu.

Více
Flexity

Pokročilé podnikové Wi-Fi sítě

Přestaňte se o vaší wi-fi starat, ARUBA Networks se o ni sama postará za vás. ARUBA je nenáročná síť pro náročné zákazníky, která se vyznačuje svoji vysokou odolností a kvalitou zpracování, neznatelnými náklady na správu a unikátními funkcemi jako trvalé automatické ladění dle okolního rušení a špičkový fast-roaming.

Více
Stormware

Mobilní spolupráce nad firemními dokumenty

Potřebujete bezpečně a automaticky synchronizovat své soubory na chytré mobilní zařízení ? Nebo bezobslužně zálohovat každou uloženou verzi dokumentu ? A co třeba týmová spolupráce nad dokumenty k projektu, kde založíte dokument a všichni v týmu ho okamžitě mají k dispozici na tabletu, nebe telefonu ? Řešení Storware Kodo toto jednoduše zajistí...

Více