O nás

Společnost Flexity s.r.o. je mladá a dynamická společnost poskytující svým klientům flexibilní IT řešení a obchodní konzultace. Cílovou skupinou jsou pro nás střední a malé podniky. V jednotlivých oblastech nabízíme řešení od předních IT výrobců, přizpůsobená tak, aby přinesla zvýšení efektivity a snížení nákladů i v rozměrech České Republiky.

 

Motto :

MY se přizpůsobíme VÁM a ne naopak !

 

Chceme být vaším

  • důvěryhodným a dlouhodobým partnerem
  • spolehlivým poradcem
  • vtipným i netradičním společníkem

 

 

Nabízíme

  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Kalkulace obchodního případu
  • Profesionální tým
  • Kompletní dodávku řešení na klíč
  • Veškerý poprodejní servis
  • Vzdálený dohled
 
Flexity

Ochrana firemních dat na chytrých zařízeních

Komplexní platforma pro ochranu firemních dat na chytrých zařízeních iOS, Android a Windows. Umožní data odzálohovat, granulárně obnovit i migrovat mezi platformami. Vše řídíte centrálně z jedné příjemné ovládací konzole. Samozřejmá je pak integrace do podnikové infrastruktury, neboformou cloud služby (SaaS)

Více
6c6c

Vítejte ve světe internetu věcí

Dnes už je to jasné. Internet věcí už je a do budoucna bude stále rozsáhlejší, propojenější a komplexnější. Co si pod tím ale vlastně představit? Rádí vám představíme dostupné řešení ...

Více

Bezpečnost a správa chytrých zařízení

Kompletní řešení pro "Enterprise Mobility Management". Chytré telefony jsou otevřenou bránou k firemním datům a infrastruktuře a je více než vhodné tuto bránu sledovat, zabezpečit a kontrolovat. S řešením Famoc získáte hodně muziky za málo peněz a chytré zařízení dostanete pod bezpečnou kontrolu.

Více
Flexity

Pokročilé podnikové Wi-Fi sítě

Přestaňte se o vaší wi-fi starat, ARUBA Networks se o ni sama postará za vás. ARUBA je nenáročná síť pro náročné zákazníky, která se vyznačuje svoji vysokou odolností a kvalitou zpracování, neznatelnými náklady na správu a unikátními funkcemi jako trvalé automatické ladění dle okolního rušení a špičkový fast-roaming.

Více
Stormware

Mobilní spolupráce nad firemními dokumenty

Potřebujete bezpečně a automaticky synchronizovat své soubory na chytré mobilní zařízení ? Nebo bezobslužně zálohovat každou uloženou verzi dokumentu ? A co třeba týmová spolupráce nad dokumenty k projektu, kde založíte dokument a všichni v týmu ho okamžitě mají k dispozici na tabletu, nebe telefonu ? Řešení Storware Kodo toto jednoduše zajistí...

Více