Vítejte

Záloha mobilních zařízení

Ochrana dat mobilních zařízení

Zálohování stanic a chytrých mobilních zařízení vč. automatického sdílení pracovních dokumentů ze stanice na chytrý telefon, nebo tablet | Více »

 
Podnikové wi-fi

Podnikové Wi-Fi s monitoringem mobilních zařízení

Nenáročná Wi-Fi síť pro náročné zákazníky, která se automaticky ladí podle okolních podmínek prostředí a vždy poskytně maximální pokrytí. To jse Wi-Fi technologie ARUBA | Více »

 
Správa mobilních zařízení

Bezpečnost a správa mobilních zařízení

Používají vaši zaměstnanci chytrá zařízení a vy nevíte co se na nich děje, jaké informace o vaší firmě jsou na nich k dispozici? Není to nebezpečné? Změňte to s řešením Storware Kodo EMM! | Více »

 

Proč s námi

  • Pochopíme váš byznys a vaše potřeby
  • Nabízíme exkluzivní řešení, které jinde nenajdete
  • Kalkulace návratnosti investice obchodního případu
  • Předání know-how k řešení
  • Poprodejní servis a vzdálený dohled řešení
  • Více jak 12 let praxe v oboru

Více o nás

Obchodní partnerství 

ARUBA Networks sanebox Veracomp
 
Flexity

Ochrana firemních dat na chytrých zařízeních

Komplexní platforma pro ochranu firemních dat na chytrých zařízeních iOS, Android a Windows. Umožní data odzálohovat, granulárně obnovit i migrovat mezi platformami. Vše řídíte centrálně z jedné příjemné ovládací konzole. Samozřejmá je pak integrace do podnikové infrastruktury, neboformou cloud služby (SaaS)

Více
6c6c

Vítejte ve světe internetu věcí

Dnes už je to jasné. Internet věcí už je a do budoucna bude stále rozsáhlejší, propojenější a komplexnější. Co si pod tím ale vlastně představit? Rádí vám představíme dostupné řešení ...

Více

Bezpečnost a správa chytrých zařízení

Kompletní řešení pro "Enterprise Mobility Management". Chytré telefony jsou otevřenou bránou k firemním datům a infrastruktuře a je více než vhodné tuto bránu sledovat, zabezpečit a kontrolovat. S řešením Famoc získáte hodně muziky za málo peněz a chytré zařízení dostanete pod bezpečnou kontrolu.

Více
Flexity

Pokročilé podnikové Wi-Fi sítě

Přestaňte se o vaší wi-fi starat, ARUBA Networks se o ni sama postará za vás. ARUBA je nenáročná síť pro náročné zákazníky, která se vyznačuje svoji vysokou odolností a kvalitou zpracování, neznatelnými náklady na správu a unikátními funkcemi jako trvalé automatické ladění dle okolního rušení a špičkový fast-roaming.

Více
Stormware

Mobilní spolupráce nad firemními dokumenty

Potřebujete bezpečně a automaticky synchronizovat své soubory na chytré mobilní zařízení ? Nebo bezobslužně zálohovat každou uloženou verzi dokumentu ? A co třeba týmová spolupráce nad dokumenty k projektu, kde založíte dokument a všichni v týmu ho okamžitě mají k dispozici na tabletu, nebe telefonu ? Řešení Storware Kodo toto jednoduše zajistí...

Více