Zálohování a ochrana koncových bodů (stanice, telefony, tablety)

V dnešní době je stále více a více dat vytvářeno na mobilních koncových zařízeních, jako jsou notebooky, tablety a chytré telefony. Trend "Přineste si vlastní zařízení" (Bring Your Own Device) přináší organizacím a manažerům nové otázky, jak u mobilních uživatelů zároveň zajistit  spolehlivou ochranu firemních dat a údajů a na druhou stranu umožnit plnohodnotné používání zařízení bez omezení .

Tyto tzv. mobilní koncové body (laptop, tablet, chytrý telefopn) obsahují obrovské množství firemních dat, jako jsou kontakty, důvěrné dokumenty, e-mail apod. Chytré telefony a tablety dnes disponují uložištěm o velikosti přesahujícím 128 GB na které lze zkopírovat mnoho firemních dat. Za těchto podmínek je pak více než nutné věnovat extrémní pozornost v oblasti zabezpečení dat mobilních uživatelů.

Storware overview Storware funkcionalita a portfolio

Organizace (a nejen ty velké) se dnes potýkají s velkým problémem - únikem firemních dat do světa mobilních koncových zařízení a zjišťují tak nedostatek nasazených nástrojů ochrany dat a jejich integrací s centralizovaným zálohovacím systémem. Absence spolehlivé ochrany dat koncových bodů a prevence ztráty dat obchodně-důležitých informací může způsobit firmám značné problémy. Nejnovější trendy, globální výzkumy a zprávy ukazují, že více a více firem začíná myslet a hledat ochranu dat i světě plném mobilních koncových zařízení používaných pro výkon práce.

Řešením těchto požadavků jsou nástroje Storware Mobile a Storware GoSync, které poskytují bezpečnou platofrmu pro zálohování a obnovu dat koncových zařízení jako jsou laptopy, chytré telefony a tablety. Čelé řešení je doplněno o unikátní pro-aktivní sdíení souborů mezi laptopy a chytrými zařízeními

Řešení pro zálohu uživatelských stanic (Windows) - Storware GoSync

Storware GoSync je nová generace nástrojů určených pro nepřetržitou ochranu dat (CDP) uživatelů koncových stanic s OS Microsoft Windows. Poskytuje robustní a komplexní ochranu pro uživatele, jejichž data a pracovní soubory jsou umístěny na lokálních discích stanice.

 • bezobslužné funkce zálohování pro soubory (Continuous Data Protection)
 • automatické sledování změn souborů a jejich verzí
 • ochrana e-mail klientů (Lotus Notes, Outlook, atd)
 • redukce dat a optimalizační techniky (deduplikace a komprese)
 • konfigurace typu “nastav a zapomeň”
 • snadné použití intuitivního grafického uživatelského rozhraní (nevyžaduje žádné školení uživatele)
 • funkce automatického obnovení (není potřeba zapojit do obnovy IT oddělení)
 • chráněná místní vyrovnávací paměť pro mobilní uživatele bez připojení
 • vynucená synchronizace záloha dat, jakmile je stanice připojena do podnikové sítě (i VPN připojení)
 • pro-aktivní sdílení souborů (IOS, Android, Windows Phone) - kdykoliv a kdekoliv
Storware configure Win klient GoSync obnova

Řešení pro zálohu chytrých telefonů a tabletů - Storware Mobile

Storware Mobile je kompletní platforma pro správu/zálohu/obnovu koncových zařízení a poskytuje funkce pro zálohu/obnovu a chrání data mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety a eliminuje každodenní riziko možného úniku a ztráty dat. Integrace s produktem TSMbox umožňuje jednoduchou a intuitivní správu mobilních zařízení, kde žádná data neproudí přes internet do cloud úložiště, ale jsou stále uložena uvnitř vaší podnikové sítě na zařízení TSMbox. Podpora všech podstatných platforem (Google Android, Apple iOS, Windows Phone) umožňuje použití Storware Mobile pro kompletní podnikové prostředí.

 • podpora pro všechny klíčové platformy - (iOS, Android, Windows Phone),
 • záloha a obnova v granularitě Soubor / Galerie / Kontakt / Kalendář
 • přírůstkové zálohy - úspora přenášených objemů dat
 • zabezpečený šifrovaný přenos dat od mobilního zařízení na TSMbox
 • konfigurace typu “nastav a zapomeň” a intuitivní webová centralizovaná správa
 • verzování souborů
 • možnost výmazu zařízení (wipe)

Storware Mobile 

 

 
Flexity

Ochrana firemních dat na chytrých zařízeních

Komplexní platforma pro ochranu firemních dat na chytrých zařízeních iOS, Android a Windows. Umožní data odzálohovat, granulárně obnovit i migrovat mezi platformami. Vše řídíte centrálně z jedné příjemné ovládací konzole. Samozřejmá je pak integrace do podnikové infrastruktury, neboformou cloud služby (SaaS)

Více
6c6c

Vítejte ve světe internetu věcí

Dnes už je to jasné. Internet věcí už je a do budoucna bude stále rozsáhlejší, propojenější a komplexnější. Co si pod tím ale vlastně představit? Rádí vám představíme dostupné řešení ...

Více

Bezpečnost a správa chytrých zařízení

Kompletní řešení pro "Enterprise Mobility Management". Chytré telefony jsou otevřenou bránou k firemním datům a infrastruktuře a je více než vhodné tuto bránu sledovat, zabezpečit a kontrolovat. S řešením Famoc získáte hodně muziky za málo peněz a chytré zařízení dostanete pod bezpečnou kontrolu.

Více
Flexity

Pokročilé podnikové Wi-Fi sítě

Přestaňte se o vaší wi-fi starat, ARUBA Networks se o ni sama postará za vás. ARUBA je nenáročná síť pro náročné zákazníky, která se vyznačuje svoji vysokou odolností a kvalitou zpracování, neznatelnými náklady na správu a unikátními funkcemi jako trvalé automatické ladění dle okolního rušení a špičkový fast-roaming.

Více
Stormware

Mobilní spolupráce nad firemními dokumenty

Potřebujete bezpečně a automaticky synchronizovat své soubory na chytré mobilní zařízení ? Nebo bezobslužně zálohovat každou uloženou verzi dokumentu ? A co třeba týmová spolupráce nad dokumenty k projektu, kde založíte dokument a všichni v týmu ho okamžitě mají k dispozici na tabletu, nebe telefonu ? Řešení Storware Kodo toto jednoduše zajistí...

Více