Konzultace - Obchod & Prodej

Rádi se s vámi podělíme o naše více jak 12-ti leté zkušenosti z mnoha obchodních a manažerských pozic. Naši konzultanti pracovali pro české i přední celosvětové společnosti a nyní jsou připraveni pomoci k rozvoji vašeho obchodu.

Kdo by nepotřeboval

  • Zvýšit efektivitu vašeho obchodního týmu ?
  • Zvýšit prodeje ?
  • Změnit taktiku vedení obchodních jednání ?
  • Zlepšit pochopení vašich zákazníků ?

Pomůžeme vám být úspěšnější ! Stejně jako všude jinde i v obchodu platí, že chybami se člověk učí. Ale chyby stojí peníze, zákazníky a důvěru. Ideální je tedy se poučit z chyb druhých a ne vlastních. Proto vám nabízíme profesionální konzultace pokrývající

  • Úspěšné vedení obchodních jednání
  • Zjištění a pochopení potřeb zákazníků
  • Jednotlivé fáze prodejního cyklu a jejich aktivity
  • Vytvoření a kalkulace obchodního případu
  • Artikulace přidané hodnoty vašeho řešení/produktu
  • Vedení jednání s top manažery

Naše konzultace nejsou předání naučených pouček a kapitol knížek, ale předání reálných a praktických zkušeností z mnoha let praxe.

 
Flexity

Ochrana firemních dat na chytrých zařízeních

Komplexní platforma pro ochranu firemních dat na chytrých zařízeních iOS, Android a Windows. Umožní data odzálohovat, granulárně obnovit i migrovat mezi platformami. Vše řídíte centrálně z jedné příjemné ovládací konzole. Samozřejmá je pak integrace do podnikové infrastruktury, neboformou cloud služby (SaaS)

Více
6c6c

Vítejte ve světe internetu věcí

Dnes už je to jasné. Internet věcí už je a do budoucna bude stále rozsáhlejší, propojenější a komplexnější. Co si pod tím ale vlastně představit? Rádí vám představíme dostupné řešení ...

Více

Bezpečnost a správa chytrých zařízení

Kompletní řešení pro "Enterprise Mobility Management". Chytré telefony jsou otevřenou bránou k firemním datům a infrastruktuře a je více než vhodné tuto bránu sledovat, zabezpečit a kontrolovat. S řešením Famoc získáte hodně muziky za málo peněz a chytré zařízení dostanete pod bezpečnou kontrolu.

Více
Flexity

Pokročilé podnikové Wi-Fi sítě

Přestaňte se o vaší wi-fi starat, ARUBA Networks se o ni sama postará za vás. ARUBA je nenáročná síť pro náročné zákazníky, která se vyznačuje svoji vysokou odolností a kvalitou zpracování, neznatelnými náklady na správu a unikátními funkcemi jako trvalé automatické ladění dle okolního rušení a špičkový fast-roaming.

Více
Stormware

Mobilní spolupráce nad firemními dokumenty

Potřebujete bezpečně a automaticky synchronizovat své soubory na chytré mobilní zařízení ? Nebo bezobslužně zálohovat každou uloženou verzi dokumentu ? A co třeba týmová spolupráce nad dokumenty k projektu, kde založíte dokument a všichni v týmu ho okamžitě mají k dispozici na tabletu, nebe telefonu ? Řešení Storware Kodo toto jednoduše zajistí...

Více