Bezpečnost a správa

Platorma MaaS360 Mobile Device Management (MDM) je nejrychlejší a nejobsáhlejší způsob konfigurace zařízení pro přístup společnosti k firemním datům a jejich zabezpečení na chytrých telefonech a tabletech, a to vše z jediné obrazovky.

MaaS360 prehled MaaS360 architektura

Jako plně integrovaná cloudová platforma MaaS360 zjednodušuje správu mobilních zařízení velmi rychlým nasazením, viditelností a ovládáním pro různá mobilní zařízení, aplikace a dokumenty.

Nasazení je rychlé. Administrátor IT může pouhými několika klepnutími spustit registraci zařízení a okamžitě spravovat životní cykly mobilních zařízení od registrace přes integraci do firemní sítě, konfiguraci a správu, monitoring, zabezpečení
a podporu až po analytiku a reporting.

MaS360 nasazeni MaaS360 zarizeni

 

 

Řešení vašich potřeb v oblasti správy mobilních zařízení

  • Intenzivnější vynucování zabezpečení a dodržování předpisů
  • Nižší náklady na podpůrná mobilní zařízení
  • Lepší správa aplikací a výkonu
  • Lepší kontinuita podnikání
  • Vyšší produktivita a spokojenost zaměstnanců

Proč platforma MaaS360

  • Osvědčený přístup ke správě cloudové mobility
  • Výkonná správa a zabezpečení po celý životní cyklus mobility
  • Bezproblémová integrace s veškerou vaší stávající infrastrukturou
  • Jednoduchá a rychlá platforma s výjimečným přístupem k zákazníkům

Zaujalo Vás toto řešení, nebo chcete vědět technické podrobnosti  ? Zavolejte (728 884477), nebo nám napište info (at) flexity.cz !

 

 
Flexity

Ochrana firemních dat na chytrých zařízeních

Komplexní platforma pro ochranu firemních dat na chytrých zařízeních iOS, Android a Windows. Umožní data odzálohovat, granulárně obnovit i migrovat mezi platformami. Vše řídíte centrálně z jedné příjemné ovládací konzole. Samozřejmá je pak integrace do podnikové infrastruktury, neboformou cloud služby (SaaS)

Více
6c6c

Vítejte ve světe internetu věcí

Dnes už je to jasné. Internet věcí už je a do budoucna bude stále rozsáhlejší, propojenější a komplexnější. Co si pod tím ale vlastně představit? Rádí vám představíme dostupné řešení ...

Více

Bezpečnost a správa chytrých zařízení

Kompletní řešení pro "Enterprise Mobility Management". Chytré telefony jsou otevřenou bránou k firemním datům a infrastruktuře a je více než vhodné tuto bránu sledovat, zabezpečit a kontrolovat. S řešením Famoc získáte hodně muziky za málo peněz a chytré zařízení dostanete pod bezpečnou kontrolu.

Více
Flexity

Pokročilé podnikové Wi-Fi sítě

Přestaňte se o vaší wi-fi starat, ARUBA Networks se o ni sama postará za vás. ARUBA je nenáročná síť pro náročné zákazníky, která se vyznačuje svoji vysokou odolností a kvalitou zpracování, neznatelnými náklady na správu a unikátními funkcemi jako trvalé automatické ladění dle okolního rušení a špičkový fast-roaming.

Více
Stormware

Mobilní spolupráce nad firemními dokumenty

Potřebujete bezpečně a automaticky synchronizovat své soubory na chytré mobilní zařízení ? Nebo bezobslužně zálohovat každou uloženou verzi dokumentu ? A co třeba týmová spolupráce nad dokumenty k projektu, kde založíte dokument a všichni v týmu ho okamžitě mají k dispozici na tabletu, nebe telefonu ? Řešení Storware Kodo toto jednoduše zajistí...

Více