Čistý a přehledný mailbox - přestaňte se topit v e-mailech !

CHCI ZDARMA VYZKOUŠET DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Pojďte si Sanebox na měsíc vyzkoušet a přesvědčte se sami o jeho účinnosti. Využijte do 30.10.2014 zaváděcí 25% slevy !

 

Jako jediní na českém trhu poskytujeme unikátní řešení SaneBox , které Vás zbaví přetíženého e-mailu a nedůležitých zpráv.

Podle posledních studií průměrný zaměstnanec věnuje týdně 9 hodin (23%) čtením a odpovídáním na e-maily, místo toho aby se soustředil na práci. E-mailové přetížení je digitální epidemie 

Sanebox diagram Podle interních statistik SaneBox z analýzy miliard e-mailových zpráv si méně než polovina e-mailů zaslouží okamžitou pozornost !

 

SaneBox roboti se připojí přes protokol IMAP do vaší poštovní schránky a udělají vám tam pořádek. Funguje na jakémkoliv e-mail klientu a na libovolném zařízení. Specielní verze pro IBM Lotus Notes a Microsoft Active Directory umožní nasazení SaneBox i ve velkých společnostech.

SaneBox do vašeho mailboxu = M paket do Vašeho BMW :-)

Hlavní prioritou je zabezpečení - SaneBox infrastruktura a procesy odpovídají nejvyšším standardům, kterou jsou kladeny na velké banky a jejich internetové bankovnictví.

 SaneBox bezpecnost

SaneBox determinuje a neustále se sám učí označovat důležité e-maily na základě Vašich akcí s e-maily (odesílatel, přečtení/nepřečtení, doba smazání od přečtení, přesunutí, apod.) a dlouhodobé statistiky. Poté přesune nedůležité e-maily z hlavního adresáře doručené pošty do jiný pro tyto účely vytvořených adresářů (SaneLater, SaneNews, atd). Sami systém učíte pouhým přetažením e-mail zprávy v případě jejího chybného zařazení. O veškerých přesunech a zpracování se dozvíte z jednoduché  a přehledné zprávy zaslané každý den.

Obrovskou výhodou cloudové služby a přístupu pomocí protokolu IMAP je, že čistý mailbox máte k dispozici na libovolném zařízení. Při přístupu např. z chytrého telefonu už se nemusíte na relativně malém displeji probírat desítkami nedůležitých zpráv, ale ve svém inboxu máte pouze to podstatné !

SaneBox před SaneBox po

 

Další vlastnosti systému SaneBox

  • Propracovaný systém notifikací - do kopie e-mailu vložíte datum a čas a pokud na Váš e-mail příjemce neodpoví, jste automaticky notifikováni
  • Antispamový systém - jednoduchým přetažením e-mailu do adresáře SaneBlackHole již nikdy podobný e-mail nedostanete
  • Integrace se službou DropBox, Box a IBM connections - automatické přesunutí příloh do vaší oblíbené cloudové služby
  • Dashboardy pro administrátory při celofiremním nasazení 

Zaujalo Vás toto řešení, nebo chcete vědět technické podrobnosti  ? Zavolejte (728 884477), nebo nám napište info (at) flexity.cz ! 

 

 
Flexity

Ochrana firemních dat na chytrých zařízeních

Komplexní platforma pro ochranu firemních dat na chytrých zařízeních iOS, Android a Windows. Umožní data odzálohovat, granulárně obnovit i migrovat mezi platformami. Vše řídíte centrálně z jedné příjemné ovládací konzole. Samozřejmá je pak integrace do podnikové infrastruktury, neboformou cloud služby (SaaS)

Více
6c6c

Vítejte ve světe internetu věcí

Dnes už je to jasné. Internet věcí už je a do budoucna bude stále rozsáhlejší, propojenější a komplexnější. Co si pod tím ale vlastně představit? Rádí vám představíme dostupné řešení ...

Více

Bezpečnost a správa chytrých zařízení

Kompletní řešení pro "Enterprise Mobility Management". Chytré telefony jsou otevřenou bránou k firemním datům a infrastruktuře a je více než vhodné tuto bránu sledovat, zabezpečit a kontrolovat. S řešením Famoc získáte hodně muziky za málo peněz a chytré zařízení dostanete pod bezpečnou kontrolu.

Více
Flexity

Pokročilé podnikové Wi-Fi sítě

Přestaňte se o vaší wi-fi starat, ARUBA Networks se o ni sama postará za vás. ARUBA je nenáročná síť pro náročné zákazníky, která se vyznačuje svoji vysokou odolností a kvalitou zpracování, neznatelnými náklady na správu a unikátními funkcemi jako trvalé automatické ladění dle okolního rušení a špičkový fast-roaming.

Více
Stormware

Mobilní spolupráce nad firemními dokumenty

Potřebujete bezpečně a automaticky synchronizovat své soubory na chytré mobilní zařízení ? Nebo bezobslužně zálohovat každou uloženou verzi dokumentu ? A co třeba týmová spolupráce nad dokumenty k projektu, kde založíte dokument a všichni v týmu ho okamžitě mají k dispozici na tabletu, nebe telefonu ? Řešení Storware Kodo toto jednoduše zajistí...

Více